עיבוד שבבי
צור קשר - המרכז הטכנולוגי עין המפרץ

לפרטים נוספים
והצעת מחיר
ולדימיר:

052-3967244

המכונות המובילות לעיבוד שבבי מחשב

כאשר מדברים על עיבוד שבבי מתכוונים לתהליך תעשייתי מיוחד, שבו מסירים חומר כלשהו מחומר אחר על מנת ליצור אלמנט מסוים. שלא כמו עיבוד פלסטי, הכולל עיוות האלמנט, בעיבוד השבבי נעשה שימוש בכמות גדולה של חומר הגלם, ממנו מיוצר המוצר הסופי במסגרת אחת מתוך לא מעט שיטות עיבוד. הפעולה עצמה נעשית ברמות דיוק גבוהות במיוחד, עד לכדי אלפית המילימטר, והכלים בהם משתמשים לצורך כך מתבססים כיום על טכנולוגיות חדשניות ומתקדמות – מכונות ייעודיות המבצעות את העיבוד בפועל.


שיטות שונות לעיבוד

ישנן שיטות שונות לעיבוד שבבי. הדבר יכול להיעשות במסגרת חריטה, במסגרת השחזה, כרסום, ניסור, קדיחה, כבישה ועוד. התהליך הנבחר נקבע בהתאם לפרמטרים שונים, הקשורים לסוג חומר הגלם המדובר וגם לתוצאה שבה מעוניינים. המכונות נחשבות לפתרון מתקדם ויעיל כיום ולכזה הלוקח חלק בתעשיות רבות הן בארץ והן בעולם, מבצעות את ההליך עצמו במדויק ומאפשרות ניצול מרבי של חומר הגלם וללא טעויות מיותרות. המכונות פועלות מול חומרי גלם מסוגים שונים, כמו אלומיניום, הנחשב לחומר נוח מאד לעבודה, כמו פלדה, הנחשבת למאתגרת יותר, כמו פליז, ארד, פלסטיק כמובן, פוליאוריתן וגם עץ, הידוע כחומר רך שקל לעבוד איתו.


העיבוד השבבי בישראל

ישראל נחשבת בתחום הייצור והתעשייה מעצמה של ממש. ישנן בישראל כיום חברות המתמחות בייצור ובייצוא מכונות עיבוד שבבי ממוחשב, חברות המוכרות בכל העולם. אחרות מייבאות עבור לקוחותיהן מכונות המיוצרות על ידי מיטב היצרנים בכל העולם, על מנת לספק להם את הטוב ביותר.


מגוון של אפשרויות

מכונות העיבוד השבבי יכולות לבוא לידי ביטוי בתצורות שונות. ישנן מכונות השחזה, ישנן מכונות חיתוך בלייזר. יש מכונות המבצעות כרסום או חריטה ויש גם את אלו שפועלות בהתאם לשיטות אחרות. כל אחת מהן מביאה אתה איכות ברמה גבוהה במיוחד ויעילות רבה הנדרשת לא אחת לתהליכי העבודה האופייניים לתעשיות השונות שבהן הן לוקחות חלק. המכונות המובילות כיום בתחום הן מכונות CNC, המיועדות לעיבוד שבבי של פלדה, אלומיניום, עץ, פליז וחומרים נוספים. מכונות אלו מציעות עבודה מדויקת מאד ויצירת מוצרים באיכות גבוהה. מכונות אחרות הן מכונות חיתוך בלייזר של חברות מובילות, כמו חברת MAZAK, חברה יפנית, הנחשבת לאחת הטובות בעולם. מכונות אלו מתבססות על חיתוך באמצעות לייזר המאפשר עבודה בדו ממד.


חשוב לזכור

כמו בכל תחום, גם כאן ישנה חשיבות רבה מאד לאיכות. מכונות עיבוד שבבי מאיכות גבוהה תספקנה מענה מתאים לכל חברה שמחפשת את הטוב ביותר ואיננה מוכנה להתפשר עליו. באמצעות מכונות איכותיות ניתן להגיע לתוצאות מרשימות וליהנות גם מתהליך עבודה יעיל ונכון הרבה יותר. כזה, שבסופו של דבר, יחסוך כסף וגם זמן.

לפרטים נוספים ויצירת קשר