הסבת רכב לגז

הסבת מנוע מבנזין לגז מוזילה את עלות ההוצאה על דלק ב- 50% בקירוב. במבחן עלות- תועלת מועילה הסבה לגז גם כאשר המחיר כולל את ההוצאה החד פעמית על התקנת המערכת. מערכת גז לרכב (גפ"מ- גז פחמני מעובה) היא מערכת פשוטה המותקנת במקביל למערכת הדלק ולא במקומה. מערכת הדלק ברכבכם נשארת על כנה וניתן לעבור בין שתי המערכות בכל עת.

 

מערכת גפ"מ היא בטיחותית; לבד מעמידתה בכל תקני האיכות והבטיחות המחייבים והמחמירים ביותר, היא מצוידת בנוסף גם בשסתומי הגנה ולחץ, כך שהנהיגה ברכב על גז היא בטוחה ובטיחותית לחלוטין.

על מנת לוודא כי המערכת שתותקן ברכבכם תהיה המערכת המתאימה ביותר לסוג הרכב שברשותכם חשוב לפנות את מתקינים מוסמכים ומורשים, בעלי ניסיון. לניסיון יש חשיבות מכרעת. בעלי רכבים, אשר זה מכבר הותקנה ברכבם מערכת גז מדווחים על חיסכון ניכר ומשמעותי ביותר בעלות ההוצאה על מרכיב האנרגיה.

יצוין, כי לפני התקנתה המערכת עוברת בדיקה על ידי בוקר מוסמך, המתבצעת במעבדת הבדיקות של מוסד הטכניון, והיא מבוקרת ומפוקחת בקפידה רבה על ידי המומחים.

 

מערכת גפ"מ מאריכה את חיי המנוע הודות להפחתתה את משקעי הפחמן המאיצים את תהליך הבלאי של המנוע ובנוסף, פליטת הגזים המזהמים פחותה בהרבה מזו של מנוע הבנזין.

הטיפול התקופתי המומלץ, שבו מחליפים פילטר גז לחץ גבוה, צריך להיעשות בכל 15.000 ק"מ או פעם בשנה, וכמו כן יש להחליף פילטר לחץ נמוך כל 45.000 ק"מ.

 

לפרטים נוספים ויצירת קשר