התקנת מנוף

הרכבת מנופים למשאיות ובניית ארגזים

מי מכם, בעלי משאיות ונהגיהן, הזקוקים להתקנת מנופים לעבודתכם- המרכז הטכנולוגי בעין המפרץ הוא המקום שאתם מחפשים. היות שאתם נמצאים כאן ועכשיו- סימן שמצאתם את מבוקשכם. זה המקום הרצוי והמצוי להתקנת מנופים של חברות שונות. בכפוף לתווי תקן איכות ובטיחות וכללי זהירות מחמירים, אתם יכולים להיות ביטוחים כי המנופים יותקנו על פי נהלים מסודרים ותוך הקפדה מרבית ומיטבית על הבטיחות.

על מנופים וערכים מוספים

לבד מהתקנת מנופים, ניתנים במתחם המרכז שירותים שונים לרכבים בכלל ולמשאיות בפרט, לרבות שיפוץ ארגזים למכוניות.

עם ניסיון רב שנים בהתקנת מנופים, חדשים ומשומשים, וידע מצטבר בתחום הידראוליקה למנופים וייחוד מחלקה ייעודית לנושא זה, הבחירה במרכז השירות שלנו היא בחירה טבעית, מתבקשת ומועדפת, כפי שעשויים להעיד רבים מהלקוחות.

סל שירותים מגוון וחסכוני

במרכז הטכנולוגי מוצע ללקוחות מגוון שירותי מוסך, הכוללים, בין היתר, פחחות וצבע, ווי גרירה, הסבה לגז, מסגריה עם עיבוד שבבי ועוד.

באתר המרכז תוכלו להתוודע אל מכלול השירותים, לראות את הרכבים שבהם מטפלים בו ולהתרשם מהידע המקצועי ומהניסיון שנותנים מענה לבעלי רכבים מכל סוג שהוא באזור הצפון.

היות שתחום הרכב הוא אחד התחומים הקריטיים ללקיחת סיכונים- אנשי המקצוע שלנו לא לוקחים שום סיכון ולא מהמרים שום הימור כשהם שוקדים על טיפולים והתקנות. אחריות על החלפים ועל העבודה היא חלק מאמנת השירות שהעובדים מחויבים לה.

 

  • סניף צפוני לשירות והתקנה של חברת קדם עבור מנופי FASSI, CORMACH ו-PALFINGER וכן, של חברת הידקו גבעתי למנופי HIAB ו-EFFER
  • התקנת מנופים חדשים ומשומשים, רמסות, מחלקת הידראוליקה למנופים, שיפוץ בוכנות
  • יצור ארגזים חדשים, שיפוץ ארגזים למשאיות
  • יצור ותיקון אמבטיות
  • שירות לכל סוגי המשאיות והנגררים
  • התקנת רכינות

 

לפרטים נוספים צור איתנו קשר

יצירת קשר

טלפון : 052-6172352
טלפון : 052-6172352