צור קשר - המרכז הטכנולוגי עין המפרץ
לפרטים נוספים והצעת מחיר
יניב:
052-6172352

ווי גרירה לרכב טיפים ועצות שימנעו אסון

נגררים לרכב משמשים לשינוע והובלה של תכולה, סחורה, ציוד, רכוש ועוד. הם מתאימים הן לאנשים פרטיים והן למוסדות ציבוריים, חברות, עסקים ומוסדות. ווי גרירה לרכב מציעים יתרונות רבים למשתמשים והם יכולים לספק מענה מותאם אישית לצרכיהם מבחינות רבות.

המפרט הטכני של הנגרר, צורתו, בנייתו ומידת התאמתו אלו הם מאפיינים שונים של הנגררים המשפיעים על חוויית השימוש ועל העלויות והמחירים. הנגררים מיוצרים על ידי מכונים מורשים לכך מטעם משרד התחבורה אך התפעול היומיומי שלהם מוטל על המשתמש (ניתוק וחיבור הנגרר). מיותר לציין שחיבור שגוי של הנגרר ויכול לגרום להסבת נזקים לרכב. לכן כדי למנוע נזקים לרכב או לנגרר ואף להולכי רגלו/או עוברי אורח תמימים לפניכם כמה טיפים להתקנה נכונה של וו גרירה.

השלבים השונים של חיבור וו גרירה

אם הנגרר שהזמנתם מגיע עם מגבה (ג'ק) באפשרותכם להרים את הנגרר כלפי מעלה. במידה ולא, עליכם לאחוז בלשונית החיבור ולהרים אותה כלפי מעלה. לאחר מכן יש לחשוף את התפוח המחבר בין וו הגרירה לרכב ולהזיז את הרכב לכיוונו של מרכז הנגרר. עליכם לעצור כאשר מרכז הרכב נמצא בדיוק בנקודה בה לשונית החיבור נמצאת מעל תפוח הגרירה ולהעביר את הרכב למצב חניה, לכבות את המנוע ולהרים את בלם היד. יש להוריד את הלשונית לכיוונו של תפוח הגרירה ולוודא שעיקר המשקל של הנגרר מונח על התפוח עצמו. השלבים הבאים כוללים את סגירת מכסה המחבר ונעילתו, זאת כדי למנוע את שחרור הנגרר מוו הגרירה.

בטיחות ואבטחה

בעת התקנת וו גרירה יש לעשות שימוש בשרשראות אבטחה. שרשראות אלו נמתחות מתחת לחיבור בין הרכב לנגרר והן ימנעו מקרים לא צפויים בזמן תנועה. לאחר שלב זה יש לחבר את מערכת החשמל בין הרכב לנגרר ולוודא שכל האורות תקינים. רגע לפני שאתם יוצאים לדרך הרימו את המגבה, וודאו שהוא אינו נוגע בקרקע וערכו נסיעת מבחן קצרה כדי לוודא שהכל כשורה. במידה והכל נמצא תקין אתם מוכנים לצאת לדרך ולהתחיל בנסיעה.

ולסיום: טיפים להתקנה מוצלחת

• כדי לחשב את מרכז התפוח ואת מרכז לשונית החיבור של הרכב באופן מדויק השתמשו באיזולירבנד או בכל אמצי נראות אחר.
• רססו מעט שמן או מרחו גריז במידה והמחבר תפוס או לא ניתן לפתיחה, כך תוכלו לשחרר אותו ביתר קלות.
• על החיבור להיות כמה שיותר חזק ויציב. עשו שימוש במגבה כדי לוודא שזה המקרה באופן מעשי או הרימו מעט את הנגרר כדי לראות שהחיבור חזק ואינו משתחרר.
• לא פחות חשוב: לאחר תדלוק או מנוחה עצרו לבדוק גם את החיבורים, את תקינותה של מערכת התאורה ואת הצמיגים לפני שממשיכים הדרך שוב.

אל תשכחו: תוספת של נגרר לרכב דורשת מידת זהירות רבה יותר בעת הנסיעה. לכן הקפידו על כללי הבטיחות, וודאו שהמרחב פנוי לפני הנסיעה ושתהיה לכם דרך צלחה ובטוחה

לפרטים נוספים ויצירת קשר