נגררים
צור קשר - המרכז הטכנולוגי עין המפרץ
לפרטים נוספים והצעת מחיר
יניב:
052-6172352

נקודות מכירה נוספות:
בוקעתא – יוסוף
052-6292472
קיבוץ מחנים -אזולאי
053-7536067

כיצד לבחור את הנגרר האידיאלי בשבילכם

נגררים הם מעין עגלות נגררות או מכולות על גלגלים. הם מתחברים לרכב באמצעות וו גרירה ומשמשים למטרות שונות ומגוונות. אם גם אתם מחפשים לעצמכם נגרר לרכב פרטי או מסחרי, עם או ללא בלמים, פתוח או סגור… לפניכם כל המשתנים שיעזרו לבחור את הדגם האידיאלי והמתאים ביותר עבור הצרכים שלכם.

נגרר בקר 3500 ק

לקנות או לשכור?

אחת השאלות העיקריות שעומדות על הפרק בעת חיפוש אחר נגרר היא מה יותר כדאי – לקנות או לשכור אחד. התשובה לכך צריכה לענות על הצרכים שלכם. כך למשל אם אתם זקוקים לנגרר לעיתים תכופות כמו למשל להובלת בעל חיים או אופנוע ים, לטיולים או לפתיחת עסק של הובלות, כמובן שהאפשרות של נגררים למכירה תהיה הרבה יותר אטרקטיבית עבורכם. לעומת זאת אם השימוש הוא יותר חד פעמי, שווה לשקול את אפשרויות ההשכרה שמוצעות.

סוג הנגרר ומטרת השימוש

ישנם סוגים שונים של נגררים שקיימים בשוק ביניהם: נגררים לסוסים, קרוואנים, עגלות נגררות לשטח, נגררי קירור ועוד. ההבדלים בין הסוגים השונים באים לידי ביטוי בדרכים רבות, לכן מטרת השימוש היא זו שתכתיב את סוג הנגרר, גודלו והדגם הרצוי. במידה והנגרר ישמש אתכם להובלת מוצרי מזון אז תצטרכו דגם שיכול לשמר טמפרטורות. במידה ומדובר בהובלת עוקבי מים, סוס, תזדקקו לדגם פתוח ומאוורר בחלקו העליון ואם המטרה של רכישת נגרר היא להובלת סירה או אופנוע ים תזדקקו לעגלות נגררות גדולות ופתוחות.

גודל ומשקל

מלבד הסוגים השונים, הנגררים מגיעים גם בגדלים שונים וכל סוג יכול לשאת משקל מקסימלי. לכן אחת השאלות שעליכם לשאול את עצמכם לפני רכישת או השכרת נגרר היא מהו משקל הציוד שאתם עתידים לשנע עליו. ככל שהמשקל גבוה יותר כך תצטרכו נגרר גדול וחזק יותר ולהיפך, ככל שהמשקל נמוך יותר כך תזדקקו לנגרר קטן יותר. כמו כן סוג הציוד שאתם מעמיסים יקבע האם תזדקקו לנגרר סגור או פתוח.

מחירים

סוגיה נוספת שיש לקחת בחשבון לפני שמחליטים על קניית נגרר היא המחיר. מחירים של נגררים נעים בין טווח רחב של אלפי ועד עשרות אלפי שקלים. נגרר קטן יכול לעלות עד 3,500 ₪ בעוד שמחירו של דגם גדול יותר יכול לנוע בין 18,000 ל- 21,000 שקלים. כמו כן אם חשבתם לקנות לעצמכם קרוואן קחו בחשבון שהמחיר ינוע בין 50,000 ל- 90,000 ₪.

רגע לפני לסיום: חשוב לדעת

רגע לפני שסוגרים עסקה או אפילו שוכרים נגרר עליכם לדעת כי כל סוג של נגרר דורש רישיון של משרד התחבורה, מה גם שצריך להיות לו מספר רכב. כמו כן ישנה הגבלת משקל. כך למשל רכב פרטי יכול לגרור אחריו נגרר במשקל כולל מקסימלי של עד 500 ק"ג, בעוד שבעל רישיון לרכב פרטי או מסחרי במשקל של עד 4 טון יכול לגרור נגרר במשקל של עד 1,500 ק"ג וכן הלאה. לרוב הרישיון ניתן בהתאם לרישיונות הקיימים של הרוכש ולמטרת השימוש.

לפרטים נוספים ויצירת קשר