צור קשר - המרכז הטכנולוגי עין המפרץ
לפרטים נוספים והצעת מחיר
יניב:
052-6172352

מהם היתרונות בהסבת רכבים משפחתיים לגז

אין יותר כיף מאשר לצאת לטיולים משפחתיים ברחבי הארץ. יחד עם זאת, אם אין לכם רכב חברה לא תוכלו להתעלם מכך שכל טיול כזה כולל הוצאות דלק גבוהות במיוחד. אחת הדרכים המאפשרת לכם ליהנות מכל העולמות: לצאת לטיולים משפחתיים ולחסוך בעלויות, היא הסבת הרכב המשפחתי לגז. איך עושים זאת ומה היתרונות? הנה כל מה שחשוב לדעת.

חיסכון משמעותי
גם אם יש בבעלותכם רכב משפחתי אמין וחסכוני בדלק, הסבה לגז עדיין תוזיל לכם את הוצאות הנסיעה במידה משמעותית. מחיר הדלק רק מזנק בשנים האחרונות ונכון להיום מחירו של ליטר בנזין כפול ממחירו של ליטר גז. אז תעשו אתם את החישוב. אנו יודעים מה תאמרו: צריכת הגז פר קילומטר היא גבוהה יותר. אולם אל תשכחו שלטווח הארוך מדובר בהחלטה משתלמת שתחזיר את עצמה ותחסוך מכם סכומים בלתי מבוטלים על אחזקה ותחזוקה שוטפת של הרכבים.

התקנה ידידותית למשתמשים
עוד יתרון של הסבת רכבים משפחתיים לגז הוא ההתקנה הידידותית. הייתם חושבים שמהלך כזה יהיה מורכב וידרוש שינויים בשלדת הרכב, אולם בפועל הדבר רחוק מהמציאות. ברוב המקרים, ההתקנה תבוצע ביום עבודה אחד בלבד והיא אינה כל כך מורכבת. אולם כדי להבטיח שהנסיעה תהיה כמה שיותר בטוחה, יש לעשות את השינוי במוסך המורשה לכך ובו פועל צוות מקצועי, מנוסה ובעל ניסיון בתחום. מתקין מורשה יסייע לכם למצות את כל היתרונות של מערכת הגז מבלי לפגוע במערכות הקיימות של הרכב. כמובן שתהליך זה דורש אישור מהנדס מורשה.

פחות בלאי
יתרון נוסף שיש לגז על פני דלק בא לידי בעובדה שתהליך שריפת הגז הנו נקי יותר בהשוואה לתהליך שריפת דלק. כתוצאה מכך, מערכות הרכב נשמרות לאורך זמן רב יותר והרכיבים השונים של המנוע פחות מתבלים. נושא זה מהותי שכן הוא חוסך מכם את הביקורים התדירים במוסך ולכן מונע מכם לאבד זמן יקר וגם סכומי כסף נכבדים על תיקונים. בל נשכח שגם רכב משפחתי אמין וחסכוני בדלק יגיע למוסך בשלב כזה או אחר ולכן הסבתו לגז יכולה לשמור עליו לאורך השנים.

פתרון ידידותי לאיכות הסביבה
בזמנים שלנו איכות הסביבה הנה בעלת חשיבות אמיתית ויש לשקול פתרונות ידידותיים מכל ההיבטים. לעומת דלק, גז הוא פתרון הרבה יותר ירוק וידידותי וזהו יתרון שלא ניתן להתעלם ממנו. כיום זה הרי ברור: כדור הארץ נמצא בסכנה ולכן אם הסבה למערכת גז תעזור להפחית במעט את גורם הסיכון, מה טוב. רצוי שלא לשכוח שחלק מהותי מבעיות זיהום אוויר נוצרות בגלל רכבים וצורת ההנעה שלכם ויש לקחת זאת בחשבון.

הסבת רכבים משפחתיים לגז זו החלטה שיש לשקול, במיוחד כאשר בוחנים את היתרונות. יש לציין שגם אם עשיתם הסבה לגז עדיין תוכלו לנסוע על דלק כך שגם אם אין תחנה זמינה בנמצא, אין חשש שתתקעו בשום מקום.

לפרטים נוספים ויצירת קשר