מוסך לטרקטורים, ציוד חלקאי והנדסי
צור קשר - המרכז הטכנולוגי עין המפרץ

לפרטים נוספים
והצעת מחיר
אוקסנה:
052-3967099

מוסך לטרקטורים ציוד חקלאי והנדסי

מוסך למיכון חקלאי וצמ"ה בצפון

המרכז הטכנולוגי עין המפרץ ממוקם במקום שנגיש וזמין עבור קיבוצים רבים הנמנים עם משקי תשלובות מילואות, וברובם
ככולם יש ענפי חקלאות שונים ומגוונים. מוסך המספק שירותים ייעודיים לטרקטורים ולציוד מכני הנדסי הוא מחויב המציאות. קרבתם של הקיבוצים למרכז מאפשר להם לקבל מענה נדרש בתוך זמן קצר.

סל שירותים חיוניים

מוסך למיכון חקלאי וצמ"ה מספק שירותי מכונאות, הידראוליקה, חשמל ומסגרות ( לרבות עיבוד שבבי). מוסך מורשה של חברות מובילות בייצור טרקטורים, כך שהידע והניסיון המצטברים של עובדיו בטיפול ובתחזוקה של טרקטורים וציוד מכני הנדסי מאפשר פתרון תקלות ובעיות שונות המתגלעות במהלך תפעול הציוד באופן המאפשר המשך העבודה עמם בתוך זמן קצר ממועד הגעתם למוסך.

גוררים ונגררים

התקנת ווי גרירה והתאמת נגררים לפי צרכים אישיים מאפשרת לחקלאים לשפר ולשדרג את הכלים שברשותם ולהפיק מהם את המרב ואת המיטב. אם מי מכם, לקוחות קיימים וחדשים זקוקים למידע נוסף, אתם מוזמנים ליצור קשר ולקבל תשובה לכל שאלה.

שורה תחתונה

לקוחות רבים עשויים להעיד על שירות לקוחות ששם דגש חזק על מאמץ לרצותם בכל מחיר וללא תנאי, וזאת מתוך ראייתן כנכס החשוב ביותר של המרכז הטכנולוגי שהוא, בראש ובראשונה, מרכז שמשרת בני אדם. אנחנו משקיעים משאבים בשכלול האמצעים הטכנולוגיים מתוך שאיפה לבצע את כל העבודות הנדרשות באופן המדויק וככל ששאיפתנו מגעת ומאמצינו מכוונים – באופן מושלם.

שירותי המוסך למיכון חקלאי וצמ"ה

המוסך מספק שירותי מכונאות, הידראוליקה חשמל ומסגרות.
• מוסך מורשה חברת ניו פלדמן לניו הולנד וגייל
• מוסך מורשה חברת צ.ל.ע לטרקטורים סאמה ודויטץ פאהר

לפרטים נוספים צור איתנו קשר

יצירת קשר