מוסך לרכב ולמשאיות
צור קשר - המרכז הטכנולוגי עין המפרץ

לפרטים נוספים
והצעת מחיר
מירי:

04-9852245
שלוחה 1
או
04-9852678

מוסך לרכב ומשאיות קלות

מוסך בצפון, בחיפה והקריות

איך יודעים שחיפוש מסתיים? כאשר מוצאים את המענה המבוקש. במרכז הטכנולוגי עין המפרץ מסתיימים חיפושיהם של בעלי רכבים מסוגים שונים אחרי מוסך שבו יקבלו את המענה המקצועי והאנושי המיטבי. במוסך מטפלים בסוגי רכב רבים, מבצעים הסבה להנעה בגז, מטפלים בתקלה מכל סוג שהוא במערכת החשמל וככל שנדרש- מספקים ללקוח רכב חלופי עד סיום הטיפול.

כל לקוח הוא לקוח VIP

רשימת הלקוחות המועדפים שלנו זהה- אחד לאחד- לרשימת סך כל הלקוחות, וזאת מאחר שכל לקוח זוכה ליחס מועדף, יחס של לקוח VIP. אתם מוזמנים לשאול לקוחות קיימים- הם שיעידו, הם שיגידו- ולהצטרף למאגר הלקוחות ההולך וגדל שלנו.

הבית של המשאיות הקלות

במרכז מוצעים ומסופקים שירותים למשאית קלות עד לשבעה טון וחצי. משאיות של היצרניות המובילות בעולם ובהן IVECO, ISUZU ו-HINO. כמו כן מתקינים מערכות רם-סע ונגררים בהתאמה אישית לפי הצרכים והדרישות.
אם הרכב שלכם היה מעורב בתאונה, חלילה, ניתן לתקן אותו. שירותי פחחות וצבע מקצועיים ישוו לרכב שלכם את המראה היפה שהיה לו לפנים, ולא יורגש כלל שהוא היה מעורב בתאונה, נמעך והתקמט בה.
בשורה התחתונה לא נותר לנו אלא להדגיש את מה שנכתב, במלים אחרות, בשורה הראשונה: אם אתם מחפשים מוסך מקצועי באזור הצפון, כאן ועכשיו מסתיים החיפוש שלכם. מצאתם את מבוקשכם. תודה על הזכות לשרת אתכם.

השירותים המוצעים במוסך

מוסך לרכב

• מטפל ברוב סוגי הרכבים
• מסב רכבים להנעה בגז
• מטפל בכל תקלות החשמל ברמה מקצועית גבוהה
במהלך העבודה ניתן רכב חלופי ללקוח!

מוסך למשאיות קלות

• שירות ותיקון למשאיות עד 7.5 טון
• שירות למשאיות IVECO, ISUZU ו-HINO

יצירת קשר