מוסך פחחות וצבע, מוסך לרכבי אספנות בצפון | מוסך עין המפרץ

מוסך פחחות וצבע לרכבי אספנות

מוסך פחחות וצבע בצפון, חיפה והקריות

לרכבי אספנות יש ערך רגשי רב ביותר. יש מי שמשקיעים בתחביב זה זמן וכסף. מי מהאספנים שזקוקים לשירותי מוסך לצורך השמשת הרכבים, שיפוצם, תיקונם וצביעתם יכולים לקבל שירות זה במרכז שירות טכנולוגי בעין המפרץ, שם ניתנים שירותי מוסך במתחם אחד.

כתב המשורר: "גם למראה נושן יש רגע של הולדת"

לבעלי רכב אספנים אין סיפוק גדול ומרגש יותר מאשר להיווכח כי הרכב שנכנס לשיפוץ ולצביעה יוצא חדש, לחדיש ומחודש. זה הרגע. זו ההולדת. הרגע שבו הרכב הישן נולד כחדש...השירות ניתן גם לרכבים ללא הסדר של חברות ביטוח, מה שמקל בוודאי על בעליהם של רכבי אספנות לקבל את השירות.

שירותי פחחות וצבע הופכים ישן לחדש

רכבי אספנות אינן גרוטאות. לא אחת מדובר ברכבים יוקרתיים, מרשימים בחזותם; רכבים שגם אם מעטים מאוד מהם בלבד נראים בכבישי ישראל, הם נסעו עליו לפנים. המראה שלהן מעורר נוסטלגיה אצל רבים וריגוש אצל בעליהם. יש בהם שמשמישים אותם והופכים אותם לרכב שבו הם נוסעים, כדי שייראו כמי שהמכונית זורמת בעורקיהם...

לרשותכם, לקוחות יקרים- קיימים ועתידיים – מיטב בעלי המקצוע בתחום שירותי מוסך נדרשים, אשר יסייעו לכם לשמור על רכבם תקין וכשיר לנסיעה בכל עת. מעתה ואלך אתם לא נדרשים עוד לחפש מוסכים חלופיים כאשר במתחם אחד ניתן לכם שירות מיטבי  לתחזוקת הרכב. תתחדשו, וסעו בזהירות.

שירותי פחחות וצבע

שירות למשאיות, אופנועים, רכבי שטח ואוטובוסים, רכבים פרטיים בהסדרי ביטוח (ביטוח חקלאי וביטוח שלמה SIXT) ורכבים לאחר תאונה ללא הסדר.

מוסך לרכבי אספנות

שיפוץ, תיקון וצביעה.

 

לפרטים נוספים צור איתנו קשר

יצירת קשר

טלפון : 052-6172352
טלפון : 052-6172352