צור קשר - המרכז הטכנולוגי עין המפרץ

לפרטים נוספים
והצעת מחיר
מירי:

04-9852245
שלוחה 1
או 
04-9852678

מאמרים בנושא

מוסך

מוסך לרכב, צמ"ה, טרקטורים ומשאיות

מוסך המרכז הטכנולוגי עין המפרץ הוא מוסך מקצועי באזור הצפון הנגיש וזמין לתושבי הצפון בכלל והקריות והגליל המערבי בפרט. הוא ממוקם בתוך המרכז הטכנולוגי בעין המפרץ ונותן מענה לבעלי רכבים מסוגים רבים, לרבות משאיות וטרקטורים. שירותי פחחות וצבע, הסבת רכבים לגז, שירותי נגררים לרכבי שטח ולרכבים אחרים בהתאמה אישית, מוסך ייעודי לטרקטורים ולציוד מכני הנדסי, ייעוץ מקצועי וכל מה שזקוקים להם בעלי רכבים לצורך תחזוקה נאותה.

הכל תחת קורת גג אחת

היצע רכב של שירותים מייתר את הצורך לנסוע למקומות אחרים ובכל לחסוך זמן וכסף- שני משאבים יקרים ביותר. מיטב אנשי המקצוע, מנוסים ומיומנים, מציעים ללקוחות שירות שמבוסס על התפיסה לפיה הלקוח הוא הנכס היקר ביותר של החברה, ולכן יש להשקיע כל מאמץ אפשרי וכל משאב נדרש כדי להעניק לו את הטיפול הטוב ביותר שהוא ראוי לו.

מוסך הבית שלכם

לקוחות רבים הפכו את המרכז הטכנולוגי למוסך הבית שלהם, ובהם מי שכתוצאה מתאונה הרכב שלהם נמעך והתקמט ולאחר תיקון פחחות וצבע הוא נראה כבראשונה, כמו "חדש מהניילון". במרכז הטכנולוגי לא מהמרים ולא מעגלים פינות, לא מתפשרים ולא מוותרים על שום רכב וכמובן על שום לקוח.
אתם מוזמנים ליצור קשר ולקבל מידע מפורט יותר על אודות כל סוכי הטיפולים המוצעים במרכז, לרבות חוות דעת של לקוחות שיספרו לכם על שביעות רצונם מהשירות שקיבלו.

מוסך בצפון, בחיפה והקריות | מוסך למיכון חקלאי וצמ"ה בצפון | מוסך פחחות וצבע חיפה צפון  

יצירת קשר