מסגרייה

תיקון משאיות, עבודות מסגרות לרכב ותחבורה, שירות למשאיות, גרורים ונגררים

בעלי רכבים בכלל ומשאיות בפרט (לרבות גוררים ונגררים) עשויים להיזקק לא אחת לשירותי מסגרות. המרכז הטכנולוגי בעין המפרץ מספק לבעלי רכבים שונים תושבי הצפון שירות נדרש וחיוני זה הכולל, בין השאר: תיקון שברים למשאיות, מכלים, אמבטיות וארגזי פסולת; שיפוץ בוכנות ועבודות הידראוליקה שונות, ייצור ותיקון מכולות ומדחסי אשפה, בניית ארגזים למשאיות המיועדים לאיסוף גזם, שירותי מסגרות למשאיות ולנגררים, התקנת מנופים, בניית עגלות ונגררים שונים ועוד.

לחצו על התמונות להמחשה

מאחר שאין טוב ויעיל ממראה עיניים- אתם מוזמנים ללחוץ על התמונות ולראות את מכלול העבודות המתבצעות במסגרת שירותי מסגרות לרכבים, לרבות לרכבים חקלאיים. כאשר מיטב אנשי המקצוע בתחום שירותי המוסך מאגמים משאבים ומשתפים פעולה, הנהנים מכך הם הלקוחות, אשר לא נדרשים לעבור ממוסך למוסך, הואיל וכל העבודות מתבצעות במתחם אחד, בהשגחה ובפיקוח ובעיקר בביצוע מוקפד  של בעלי מקצוע מנוסים.

מקצועיות, אמינות, שקיפות

לפני ביצוע העבודה מקבלים הלקוחות הסבר מפורט ותשובה לכל שאלה. העבודה מתבצעת בשקיפות מרבית והלקוח יודע בדיוק על מה הוא משלם. כאן מתבקש גילוי נאות: על פי המשוב החם והמחמיא של לקוחות רבים, אנחנו יודעים כי השירות שלנו מועיל ומתבצע לשביעות רצונם המלאה של הלקוחות. חשוב לציין, כי אנחנו פתוחים וקשובים גם לביקורת ולומדים ממנה על אודות הדברים הראויים לתיקון ולשיפור, כאשר אנחנו מודרכים ומונחים כל העת על ידי הדרישה מאתנו לספק את השירות הטוב ביותר שאנחנו יודעים ומסוגלים לספק במקצועיות, באמינות ובשקיפות מלאות.

 

שירותי מסגרות לרכבים

  • תיקוני שבר למשאיות, מיכלים (אמבטיות), ארגזי פסולת
  • הידראוליקה ושיפוץ בוכנות
  • בניית ארגזים למשאיות גזם, יצור ותיקון מכולות ודחסניות אשפה (דחסניות קרקעיות)

שירותי מסגרות למשאיות ונגררים

  • התקנת מנופים
  • יצור ארגזים, התקנת רכינות (הייבר)
  • התקנת מיכל תערובת למשאית

בניית מגוון נגררים

בניית עגלות, נגררי בעלי חיים, נגררי ספורט, נגרר לגנרטור, עוקבי מים ועוקבי דלק.

לצפייה בדגמים לחץ כאן

 

לפרטים נוספים - נועם כהן 052-3967405

יצירת קשר

טלפון : 052-6172352
טלפון : 052-6172352