נגררים
צור קשר - המרכז הטכנולוגי עין המפרץ
לפרטים נוספים והצעת מחיר
יניב:
052-6172352

נגררים לרכב כל המידע על כל סוגי הנגררים

ההיצע הקיים של נגררים לרכב הנו מאוד מגוון. ישנם דגמים רבים, בגדלים שונים ולכן יש לדעת כיצד להתאים בין סוג הרכב לבין הנגרר. זאת כמובן תוך התייחסות לצרכים ספציפיים. לכן אם ברצונכם לרכוש עגלה נגררת, הנה כמה טיפים שיסייעו לכם להגיע להחלטה מושכלת ולבחירה מוצלחת.

לנגרר לרכב ישנם המון שימושים במגזר הפרט והעסקי כאחד. העובדה שקיימים נגררים בשפע של גדלים, סוגים ודגמים מאפשרת מידת התאמה מדויקת בין הנגרר לבין השימוש המיועד. כמו כן משתנים אלו משפיעים גם על מידת היעילות והאיכות הנלווית לשימוש. ישנם סוגים שונים של נגררים אותם ניתן לחלק לכמה עיקריים:

סוגי נגררים
הנגררים השונים נבדלים זה מזה על פי אופן השימוש בהם:
• נגרר לשימוש פרטי – נגררים אלו מיועדים בעיקר לנשיאה ושינוע ציוד אישי כמו למשל ציוד קמפינג, וכן לנשיאת כלי תחבורה כמו אופנוע, טרקטורון, אופנוע ים ועוד.

• נגרר לשימוש מסחרי – נגררים אלו משמשים לשינוע או לאחסנת ציוד. כך למשל בעלי מקצוע ולהם ציוד רב כמו גננים, נגרים, חשמלאים וכיוצא בכך, יכולים לעשות שימוש בנגרר.

מלבד שני הסוגים האלו ישנם גם נגררים מחוזקים אשר מיועדים לשאת משקלים גבוהים ונגררים מיוחדים אשר עוצבו בהתאמה אישית במטרה לתת מענה ממוקד לצרכים כמו למשל נגררים למגורים, עוקבי מים, נגררים עם 4 גלגלים ועוד.

כיצד בוחרים עגלה נגררת למכירה העונה על הצרכים שלכם?
כדי לבחור נגרר באופן העונה על הצרכים שלכם, עליכם קודם כל להגדיר את הצרכים הנ"ל. שאלו את עצמכם עבור מה אתם זקוקים לנגרר? האם מדובר בשימוש קבוע, חד פעמי? האם עליכם לשאת משקלים כבדים או סטנדרטיים? ומה רמת הגימור אשר דרושה לכם כדי להפיק את המרב מהנגרר? אם אתם רוצים שהבחירה שלכם תהיה אידיאלית ומותאמת לצרכים שלכם

כמו כפפה, לפניכם כמה טיפים רגע לפני שסוגרים עסקה:
• על המשקל אליו הנגרר מותאם להיות גבוה יותר מהמשקל אותו אתם צפויים להעמיס בפועל על הנגרר.
• מומלץ לעודד עשייה מקומית ולרכוש נגרר מחברה ישראלית. מלבד התמיכה, נגררים תוצרת כחול לבן מתאימים למאפייני המשתמש הישראלי טוב יותר מאשר כל נגרר שמגיע ברחבי העולם.
• שימו לב לרמת הגימור. ככל שהצביעה אחידה יותר ורמת הגימור גבוהה כך הנגרר ישמר לאורך זמן, לא ידרוש מכם הרבה תחזוקה ויהיה יעיל במיוחד.
• הידעתם? גם לנגרר צריך רישוי. וודאו כי יש מי שיטפל בכך עבורכם כדי להימנע מהמתנה ארוכה.

ההתאמה המושלמת לרכב שלך
השלב הקודם לרכישת נגרר לרכב הוא התקנת וו גרירה. כדי לעשות זאת יש לגשת למתקינים מורשים ולהם ההסמכה לך. יש לציין כי ההתקנה צריכה לקבל אישור מטעם משרד התחבורה, כמו כן יש לבצע אותה בהתאם להוראות יצרן ותוך התאמה מדויקת למבנה הרכב. המשמעות היא שנגררים לא ניתן לרתך אל הרכב וגם אי אפשר לבצע התאמות מאולתרות, עליהם להתאים לרכב כמו כפפה לכף יד. כאמור דגמים רבים של רכבים מגיעים כבר עם וו גרירה מובנה המסופק על ידי היצרן. אולם אם הרכב לא מצויד בוו גרירה מקורי, ישנן חברות שונות שזהו תחום התמחותן והן מורשות לייצר ווי גרירה לרכבים מסוימים. על ווי הגרירה לעמוד בתקנים מחמירים של הטכניון ומשרד התחבורה, כמו כן הם מגיעים עם אחריות.

לסיכום וכפי שצוין לעיל ישנם סוגים שונים של ווי גרירה המתאימים לכל צורך או מטרה. כדי לבחור בסוג הנכון לרכב שלכם יש לפנות לחברה מקצועית שזהו תחום התמחותה ויש לה את כל האישורים וההסמכה לעסוק בתחום.

לפרטים נוספים ויצירת קשר