ייצור נגררים בצפון - נגררים למכירה לכל סוגי הרכבים

נגררים למכירה לכל סוגי הרכבים – נגררי עין המפרץ

נגררים למכירה בהתאמה אישית לכל רכב ולכל מטרה

ייצור, ומכירה של נגררים ועגלות נגררות לרכב בצפון

במרכז הטכנולוגי עין המפרץ תוכלו להזמין ולקבל נגרר לצרכים הייחודיים שלכם בהתאמה אישית. כל הנגררים עשויים מחומרי הגלם החזקים, האיכותיים והבטיחותיים ביותר, מגולוונים ועמידים, צבועים במגוון צבעים לבחירה. מלאי הנגררים הגדול מאפשר התאמה אישית בתוך זמן קצר על פי הגדרת הצרכים והשימוש המיועד לנגרר.

נגררים עם ניסיון, מוניטין ואחריות

המאפיין המובהק של הנגררים שלנו הוא האופן שבו מוטמעים הידע הניסיון והטכנולוגיה החדשנית בייצור הנגררים לכל מטרה שהיא, שאותם אנחנו מספקים עם שנה אחריות. כמו כן אנחנו מציעים שירותי תיקון לגוררים ולנגררים ומשמישים נגררים ישנים. כל העבודות, לרבות תיקוני שבר וצבע, המתבצעות באישור משרד התחבורה ופיקוח הטכניון על פי תקן האיכות והבטיחות הבינלאומי ISO9001, נעשות בתוך הזמן הקצר ביותר האפשרי.

המרכז הטכנולוגי עין המפרץ- מותג של מצוינות

במרכז דואגים לתקינותם וכשירותם המרבית והמיטבית של הנגררים כפי שעושים זאת לכל סוגי הרכבים המטופלים. שנים רבות של ניסיון בתחום שירותי המוסך, ההתקנה, המכניקה, הידראוליקה, הפחחות והצבע, לרבות טיפול בציוד חקלאי, הפכו ולמעשה מיתגו את המרכז כמקום איכותי המספק מכלול שירותי מוסך, טיפולים והתקנות. כל מי שקיבלו שירות של התקנת נגררים יודעים כי אצלנו אין פרטים קטנים כשם שאין לקוחות שאינם מועדפים. הקפדה על כל פרט ומאמץ מרבי להשביע רצון של כל לקוח הם חלק בלתי נפרד מתודעת השירות ומהמחויבות הבלתי מתפשרת לתת תמורה מלאה על הכסף. בואו להתרשם ולהכיר את הסטנדרטים הגבוהים של הנגררים שלנו. המוצרים מגולוונים. יש לכם צורך בנגרר מיוחד? אין בעיה. אנחנו מייצרים מגוון נגררים למלאי. ניתן להתאים את הנגרר לצרכים שלך באופן מיידי. • הנגררים נמסרים עם שנת אחריות. • אנחנו מבצעים שירותי תיקון לנגררים וגרורים ומבטיחים לכם שהנגרר הישן שלכם יוכל למקסם את כוחו לאחר טיפול מסור אצלנו. • תיקוני צבע ושבר מתבצעים אצלנו במהירות וכמותם גם הכנה לטסט + העברה. • נשמח לבצע טרייד אין על הנגרר הישן.

כל סוגי הנגררים לרכב פרטי | כל סוגי הנגררים לרכב מסחרי | ייצור ומכירת נגררים לטרקטורון RZR

לפרטים נוספים והצעת מחיר צרו איתנו קשר

לפרטים נוספים ויצירת קשר