צור קשר - המרכז הטכנולוגי עין המפרץ
לפרטים נוספים והצעת מחיר
יניב:
052-6172352

תדלוק בגז

מי שמסבים את רכבם לנסיעה באמצעות גז (מערכת גפ"מ לרכב) נוכחים לדעת מהר מאוד, כי התועלת הגלומה במעבר למערכת הנעה חלופית זו היא רבה ומובהקת. התקנת מערכת גז לרכב מתבררת זמן קצר בלבד לאחר התקנתה כמהלך מועיל וחסכוני.

השימוש ברכב שמונע על גז חסכת כמחצית מעלויות הדלק החודשיות. החיסכון המצטבר נאמד בסכום כסף בלתי מבוטל, המכסה בתוך תקופה קצרה על עלות ההתקנה החד פעמית הנאמדת בכמה אלפי שקלים.

מדובר במערכת בטיחותית ביותר, נקייה, אשר מפחיתה באופן דרמטי את זיהום הסביבה. היא מעניקה חגורת ביטחון חשובה ביותר לנהגים, בכך שניתן להשתמש במערכת זו ללא צורך בביטול מערכת ההנעה בבנזין אלא במקביל לה. חברות בבעלותן צי גדול של רכבים ודאי נוכחות לדעת את משמעות החיסכון הכספי הניכר.

נסיעה ברכב שמונע בגז היא שקטה ובטיחותית. מי שהתרגלו לנסוע על בנזין לא יחושו כלל את ההבדל בביצועי הרכב. עבור חלק בלתי מבוטל מהנהגים, הידיעה כי המעבר לגז מהווה תרומה, קטנה וצנועה ככל שהיא, לשמירה על איכות הסביבה והימנעות מגרימת זיהום סביבתי מהווה ערך מוסף המחזק את תחושת הביטחון שלהם במעבר למערכת הפועלת על גז ונרשם אצלם כסעיף חשוב בעמודת היתרונות והתועלות של ההסבה לגז. יצוין, כי שריפת הגז נקייה באופן משמעותי יותר מאשר שריפת בנזין. מאחר שהיא אינה מפייחת את המנוע, מספר טיפולי התחזוקה קטן יותר מאשר טיפול ברכב רגיל.

התקנה נכונה ומקצועית של מערכת הגז היא תנאי הכרחי להיותה בטיחותית; מכל הגז המתכתי מבודד ויש בו שסתומי ביטחון המפסיקים לאלתר את זרימת הגז במקרה של תקלה או תאונה.
על אף שהמגמה של המעבר לשימוש בגז אינה סוחפת המונים, באופן הדרגתי חל גידול במספר המסבים את רכבם לגז. רשת תחנות התדלוק בגז היא אמנם רשת ארצית אבל עדיין מספרן נמוך באופן משמעותי לעומת התחנות שבהן ניתן לתדלק בבנזין ובסולר.

אין ספק כי ככל שיגבר מספרן של הנוהגים ברכב שמותקנת בו מערכת הנעה בגז יגבר גם, באופן טבעי וצפוי, הביקוש, ובהקשר זה- הצורך, להוספת כמות תחנות לתדלוק בגז.

תחנות תדלוק בגז ברחבי הארץ

לפרטים נוספים ויצירת קשר